23. Aprīlis 2014 12:07
Jaunumi
Izveidota jauna mājaslapa par tiesībām vardarbības gadījumos

21.aprīlī izveidota mājaslapa www.pretvardarbibu.lv, kurā ir apkopota informācija un praktiski padomi, kā rīkoties gadījumos, ja ģimenē notiek vardarbība, informē Labklājības ministrija (LM).

Interneta vietne www.pretvardarbibu.lv ir brīvprātīga iniciatīva, kuras galvenais mērķis ir sniegt ģimenes vardarbībā cietušajiem informāciju par aizsardzības un atbalsta iespējām. Tās veidošanā ir iesaistījušies gan juristi ar ilggadēju pieredzi palīdzības sniegšanā ģimenes vardarbībā cietušajiem, gan arī citi brīvprātīgie.

Šajā mājas lapā aprakstīti vardarbības veidi un vardarbīgo attiecību pazīmes, apkopoti organizāciju kontakti, kurās var vērsties, lai saņemtu palīdzību, sniegti ieteikumi drošības plāna sastādīšanai, kā arī atrodama veidlapa pieteikumam par pagaidu aizsardzību pret vardarbību un cita noderīga informācija.

LM atgādina, ka no 2014.gada 31.marta ģimenes vardarbībā cietušie var saņemt tūlītēju policijas un tiesas aizsardzību, ja varmāka apdraud cietušā dzīvību, brīvību un veselību.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 253 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties