4. Jūlijs 2014 10:44
Jaunumi
Izsludināts konkurss Starptautiskās Krimināltiesas tiesneša amatam

Izsludināts atklāts konkurss Starptautiskās Krimināltiesas (turpmāk – SKT) tiesneša amatam. Vakantajam amatam var pieteikties līdz šā gada 11.jūlijam.

2014.gada 8.-17.decembrī SKT dalībvalstu asamblejas laikā Ņujorkā, ASV, notiks SKT tiesnešu vēlēšanas, kurās tiks ievēlēti seši jauni tiesneši uz deviņiem gadiem laika posmā no 2015.gada marta līdz 2024.gada februārim.

Tā kā šī brīža Latvijas pārstāvim SKT 2015.gada februārī beidzas tiesneša amata pilnvaru termiņš, tiek apzināts jauns Latvijas pārstāvis virzīšanai minētajām tiesnešu vēlēšanām.

Saskaņā ar Romas Starptautiskās Krimināltiesas statūtu prasībām tiesnešu kandidātiem ir šādas prasības: pieredze tiesneša, prokurora, advokāta vai citā līdzīgā amatā, teicamas zināšanas krimināltiesībās un kriminālprocesā, starptautisko tiesību jomās, īpaši, starptautiskās humanitārās tiesības un cilvēktiesībās, plaša pieredze profesionālā juridiskā darbībā, kas ir saistīta ar SKT darbu, teicamas zināšanas vismaz vienā no SKT oficiālajām darba valodām (angļu un franču valoda), augstas morālās un profesionālās īpašības.

Pieteikuma dokumentus jāiesniedz Tieslietu ministrijas Personālvadības līdz šā gada 11.jūlijam.

Kopumā SKT ir 18 tiesneši un tiesa atrodas Hāgā, Nīderlandē.

Plašāka informācija par amata konkursu: šeit.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 182 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties