3. Novembris 2014 15:08
Jaunumi
Par Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāju ievēlēta Sandra Stīpniece
Latvijas Zvērinātu notāru padomi turpmākos trīs gadus vadīs notāre Sandra Stīpniece.
Notāru padomes foto

Latvijas Zvērinātu notāru padomi turpmākos trīs gadus vadīs notāre Sandra Stīpniece, kura priekšsēdētājas amatā tika ievēlēta šī gada 31.oktobra Latvijas Zvērinātu notāru kolēģijas kopsapulcē. Savukārt par viņas vietnieku ievēlēts Rīgas apgabaltiesas notārs Aigars Kaupe. Līdz ar viņiem astotajā notāru Padomē darbosies arī Agris Jaunpujēns no Kurzemes apgabaltiesas, Romualds Laizāns no Latgales apgabaltiesas, Iluta Sauliete no Vidzemes apgabaltiesas, Zemgales apgabaltiesas notāre Eva Igaune Sēle, kā arī Linda Damane, Jānis Skrastiņš un Eduards Virko no Rīgas apgabaltiesas.

Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja Sandra Stīpniece par zvērinātu notāri strādā 21 gadu. Kopš 2011.gada aktīvi darbojusies Notāru padomē, pildot priekšsēdētājas vietnieces amatu. 2010.gadā Sandra Stīpniece atzīta par Gada notāru, bet 2011.gadā apbalvota ar Tieslietu sistēmas III pakāpes Goda zīmi par priekšzīmīgu, godīgu un radošu amata pienākumu veikšanu.

“Viena no mūsdienu cilvēka pamatvērtībām ir juridiskā drošība. Ņemot vēra to, ka notārs ir cilvēkam tuvākais jurists, par būtiskāko notariāta uzdevumu ieskatu darbu pie tiesiskās drošības jautājumiem, lai garantētu lielāku stabilitāti Latvijas iedzīvotājiem. Augstu vērtēju iepriekšējo Padomes kolēģu paveikto notariāta attīstībā un  esmu pārliecināta, ka ar jaunās Padomes atbalstu mums izdosies īstenot tikpat daudz nozīmīgu iniciatīvu,” pēc stāšanās amatā teica jaunievēlētā padomes priekšsēdētāja S.Stīpniece.

Savukārt Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš Zvērinātu notāru kolēģijas kopsapulcē uzteica Notāru padomes iniciatīvu, idejas un atbalstu visai Tieslietu sistēmai, aicinot neapstāties un turpināt izaugsmi. Zvērinātu notāru kolēģijas kopsapulcē tika ievēlēta arī Revīzijas komisija, kuras sastāvā turpmākos trīs gadus darbosies notāri Inga Kalniškāne, Ineta Nīlandere, Daina Roskoša, Agra Šeibe un Santa Terjohina. Latvijas Zvērinātu notāru padome ir zvērinātu notāru pārstāvības un uzraudzības institūcija, kā arī Latvijas Zvērinātu notāru kolēģijas pārvaldes un izpildu institūcija. Notāru padomi uz trim gadiem ievēl Zvērinātu notāru kolēģijas kopsapulcē.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties