20. Aprīlis 2015 15:11
Jaunumi
KP aicina uzņēmējus novērtēt konkurences situāciju savā nozarē

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmējus līdz 30. aprīlim piedalīties aptaujā un atklāt, ar kādām uzņēmējdarbības barjerām vai konkurentu negodprātīgu rīcību, kas traucē sekmīgai darbībai tirgū, savā darbībā ir saskārušies.

Uzņēmēju viedoklis par situāciju nozarē KP ir būtisks, lai spētu identificēt esošus un potenciālus konkurences pārkāpumus un kropļojumus, kas kavē uzņēmējdarbības sekmīgu attīstību Latvijā. Tieši uzņēmēji ir tie, kas ikdienā veido konkurences vidi un saskaras ar izmaiņām normatīvajos aktos un citu uzņēmēju rīcību, tāpēc ir spējīgi identificēt nozares problemātiku vai negodprātīgu citu tirgus dalībnieku rīcību.

Lai savlaicīgi atklātu un novērstu konkurences ierobežojumus, piemēram, normatīvā regulējuma nepilnības, konkurentu negodīgu rīcību, publisku personu darbības un lēmumus u.tml., kas apgrūtina uzņēmējdarbību, KP aicina uzņēmējus par šīm problēmām ziņot.

KP garantē respondentu atbilžu anonimitāti. Aptaujas ietvaros iegūtā informācija var tikt publiskota tikai apkopotā veidā, neatklājot atbildes sniedzēju identitāti. Aptuvenais paredzamais anketas aizpildīšanai nepieciešamais laiks – septiņas minūtes.

Aptaujas anketa pieejama KP mājaslapā.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 202 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties