23. Novembris 2015 15:33
Jaunumi
Valsts kanceleja un Romualds Vonsovičs panāk izlīgumu savstarpējā tiesvedībā

Valsts kanceleja un Romualds Vonsovičs panākuši izlīgumu administratīvās tiesvedības ietvaros, kas bija ierosināta pēc R.Vonsoviča pieteikuma saistībā ar Valsts kancelejas 2015.gada 10.aprīlī izplatīto preses relīzi “Valsts kancelejas direktore iesūdz tiesā R.Vonsoviču par paustajiem apmelojumiem”.

R.Vonsovičs: “Latvijas Republikas Satversme garantē ikvienam tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Savukārt Iesniegumu likums noteic, ka iesniedzēja identitāte un iesniegumā norādītie fakti nav izpaužami, ja vien tam nepiekrīt pats iesniedzējs vai nav iestājies kāds cits likumā noteikts gadījums. 2015.gada 10.aprīlī Valsts kanceleja, izplatot preses relīzi “Valsts kancelejas direktore iesūdz tiesā R.Vonsoviču par paustajiem apmelojumiem”, nav ievērojusi iepriekšminētos valsts iestādei noteiktos pienākumus attiecībā pret iesniedzēju Romualdu Vonsoviču.”

Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš: “Jebkura iedzīvotāja iesniegums un tā konfidencialitāte Valsts kancelejā tiek uztverta ļoti nopietni. Diemžēl šajā konkrētajā gadījumā manis vadītā iestāde ir rīkojusies nepieņemami un neatbilstoši likuma garam, savā publiskajā komunikācijā atsaucoties uz konkrētu iesniegumu un tādējādi izpaužot Vonsoviča kunga identitāti un iesniegumā minēto informāciju.”

“Vēlos izteikt atvainošanos Vonsoviča kungam,” turpina M.Krieviņš. “Tāpat esmu pateicīgs Vonsoviča kungam, ka mums izdevās panākt izlīgumu šajā lietā, tādējādi taupot valsts resursus, kas vairs nebūs jātērē šajā tiesvedības procesā.”

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties