11. Augusts 2016 10:53
Jaunumi
Atkārtoti aicina pieteikties Maksātnespējas administrācijas direktora amatam

Valsts kanceleja ceturtdien, 11. augustā, atkārtoti izsludinājusi konkursu uz Maksātnespējas administrācijas direktora amatu – atbildīgu darbu Tieslietu ministrijas pārraudzībā esošajā iestādē, kas īsteno valsts politiku maksātnespējas procesa jautājumos. Pieteikties iespējams līdz 2016. gada 25. augustam.

Galvenās prasības: maģistra grāds tiesību zinātnēs, ekonomikā vai finansēs, ne mazāk kā trīs gadu pieredze vismaz 10 cilvēku lielas komandas vadīšanā, ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze valsts pārvaldē, labas zināšanas par maksātnespējas jautājumiem, kā arī labas zināšanas administratīvajās tiesībās un procesā un izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi, darbības principiem un budžeta plānošanu.

Pretendentiem jābūt labām angļu valodas zināšanām, teicamām sadarbības un komunikācijas prasmēm, labām stratēģiskās plānošanas prasmēm un nevainojamai reputācijai.

Kopā ar pieteikuma dokumentiem jāiesniedz eseja ar redzējumu par Maksātnespējas administrācijas prioritātēm un attīstību – turpmāko perspektīvu un iestādes stratēģiskajiem mērķiem.

Pretendentu atlase notiks trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un atbilstību obligātajām prasībām. Otrā jeb mutiskā daļa būs komisijas un pretendenta saruna par motivāciju, valsts pārvaldes pamatprincipiem un iestādes darbības jomu, kā arī pretendenta vīzijas prezentēšana par iestādes nākotnes prioritātēm un angļu valodas zināšanu pārbaude. Trešajā kārtā neatkarīgi personālvadības speciālisti vērtēs šādas pretendentu vadības kompetences: spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, attiecību veidošana un uzturēšana, komandas vadīšana, stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadība.

Maksātnespējas administrācijas direktora amatam ir noteikta mēnešalga 2264 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Vairāk par prasībām un pieteikšanos Ministru kabineta mājaslapā.

No 2015. gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja.  Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.ceļ valsts pārvaldes konkurētspēju, jo, īstenojot atklātus konkursus un ievērojot vienotus atlases principus, ir lielākas iespējas piesaistīt, noturēt un motivēt augsta līmeņa profesionāļus.

Valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizētā atlase INFOGRAFIKA

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties