8. Novembris 2018 09:25
Jaunumi
Aicina piedalīties seminārā "Sabiedrības iesaiste likumpārkāpēju atbalstam”

Eiropas un pasaules pieredze liecina – brīvprātīgais darbs ar likumpārkāpējiem ir efektīvs resocializācijas līdzeklis, kas mazina atkārtotu noziedzīgu nodarījumu risku un veicina sabiedrības drošību, tāpēc Tieslietu ministrija aicina uz semināru "Sabiedrības iesaiste likumpārkāpēju atbalstam”. 

Pasākuma mērķis – sniegt informāciju par brīvprātīgā darba iespējām likumpārkāpēju atbalstam, ka arī rosināt diskusiju par cilvēcīgas, drošas un uz attīstību orientētas sabiedrības veidošanu, ar brīvprātīgā darba palīdzību sniedzot atbalstu cilvēkiem ieslodzījumā un pēc atgriešanās sabiedrībā. Lai dalība seminārā būtu interesanta un noderīga, nav jābūt gatavam pašam iesaistīties brīvprātīgajā darbā cietumā – priecāsimies redzēt cilvēkus, kas ir gatavi klausīties, diskutēt, nebaidās izteikt un argumentēt savu viedokli, ir radoši un idejām pilni un nebaidās no izaicinājumiem.

Pasākums notiks: 2018. gada 16. novembrī no plkst. 11.30 līdz 15.30 Hotel Gutenbergs Doma laukumā 1, Rīgā.

Programma:
11.30 - Reģistrācija un kafija
12.00 - Plānotā brīvprātīgā darba attīstība (IeVP ESF projekta 9.1.2. "Bijušo ieslodzīto integrācijas sabiedrībā un darba tirgū" bloka vadītājs Jānis Nicmanis)
12.25 - Brīvprātīgais darbs profesionālajā pilnveidē (VPD brīvprātīgā līdzgaitniece, IeVP ESF projekta 9.1.3 "Resocializācijas sistēmas efektivitātes paaugstināšana" vadošā pētniece Krista Skara)
12.50 - Biedrības "Bona fide Latvia" līdzgaitnieka stāsts (Biedrības "Bona fide Latvia" līdzgaitniece Lolita Strode)
13.10 - Dzīve pēc atbrīvošanas: gaidītais un realitāte (Bijušā ieslodzītā stāsts)
13.30 - Kafijas pauze
14.00 - Diskusija: stereotipi, viedokļi
14.50 - Diskusijas kopsavilkums un pasākuma noslēgums

Vietu skaits ierobežots. Piesakies dalībai diskusijā līdz 14 .novembrim, atsūtot savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu: ksenija.lucko@tm.gov.lv

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 10.1.2.0/15/TP/008 “Tehniskā palīdzība Tieslietu ministrijai kā atbildīgajai iestādei informācijas un publicitātes pasākumu īstenošanā”. Projektu 85% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un 15% ir valsts budžeta finansējums.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 181 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties