4. Aprīlis 2019 11:43
Jaunumi
Jānis Bordāns: Esam atvērti tiešam dialogam ar uzņēmēju organizācijām

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns 4. aprīlī piedalījās Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotajā diskusijā, kurā sniedza ieskatu par veiktajiem pilnveidošanas pasākumiem un turpmākajiem darbiem attiecībā uz tieslietu sistēmas reformu.

Diskusijas ietvaros tieslietu ministrs informēja par iestrādēm tiesu darba un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitātes paaugstināšanai, kā arī par nepieciešamību noteikt komerclietās specializētu tiesu, lai efektivizētu un paātrinātu tiesvedību procesus.

Vienlaikus J. Bordāns iepazīstināja Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā pārstāvjus ar galvenajām prioritātēm un darbības virzieniem, lai nodrošinātu sakārtotu, mūsdienu standartiem atbilstošu un investīcijām pievilcīgu uzņēmējdarbības tiesisko vidi.

Diskusijas noslēgumā tieslietu ministrs uzsvēra: "Esam atvērti tiešam dialogam ar uzņēmēju organizācijām, lai uzlabotu uzņēmējdarbības tiesisko vidi Latvijā."

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 203 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties