10. Aprīlis 2019 09:15
Jaunumi
Māris Cepurītis kļuvis par Ministru prezidenta padomnieku nacionālās drošības jautājumos
No VK arhīva

Politologs, starptautisko attiecību eksperts, Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis ir kļuvis par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa padomnieku nacionālās drošības jautājumos.

“Sabiedrības un visas valsts drošība ir viens no Latvijas valstiskuma stūrakmeņiem. No vienas puses, Latvija atrodas relatīvi stabilā reģionā un mūsu sabiedrotie Eiropas Savienībā un NATO ir pasaules attīstītākās un spēcīgākās valstis. No otras puses, mūsu vēstures mācības un pēdējo gadu norises demonstrē, ka pasaulē ir valstis un grupējumi, kuri ir ieinteresēti izmantot arī attīstītu valstu ievainojamības savu mērķu sasniegšanā. Tas liecina, ka nacionālā drošība nav tikai rezultāts, bet nepārtraukts process šo ievainojamību mazināšanai. Uzņemoties pildīt Ministru prezidenta padomnieka nacionālās drošības jautājumos amata pienākumus, man ir tas gods un iespējas izmantot savas zināšanas un pieredzi, lai palīdzētu risināt šos Latvijai svarīgos jautājumus,” stājoties padomnieka amatā, uzsvēra M. Cepurītis.

M. Cepurītis ir Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas" vadītājs, Politikas zinātnes katedras lektors un Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks. Iepriekš M. Cepurītis ir strādājis diplomātiskajā dienestā Ārlietu ministrijā. M. Cepurītis ir ieguvis maģistra grādu starptautiskajās attiecībās un pabeidzis doktora studiju programmu Rīgas Stradiņa universitātē.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 202 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties