31. Maijs 2019 11:30
Jaunumi
Tartu norisinās ikgadējā Baltijas Konkurences konference

30. un 31. maijā Igaunijas pilsētā Tartu norisinās 16. Baltijas Konkurences konference, kur vienlaikus tiekas visas trīs Baltijas konkurences iestādes, lai dalītos pieredzē ar aizvadītā gada aktualitātēm.

Konference veltīta konkurences iestāžu jaunumiem karteļa vienošanos atklāšanā, uzņēmumu apvienošanās kontrolei, dominējošā stāvokļa jautājumiem, kā arī īpaša uzmanība tiks pievērsta digitālajai ekonomikai un tās radītajiem izaicinājumiem.

“Baltijas konference kalpo kā platforma domu un pieredzes apmaiņai, kas ļauj ne vien bagātināt konkurences iestāžu profesionāļu zināšanas par jaunāko īstenoto praksi konkurences tiesībās, bet arī iedvesmoties citam no cita, lai sasniegtu jaunas virsotnes,” uzskata Latvijas Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Reģionālās Baltijas valstu konkurences konferences organizēšana reizi trijos gados tiek uzticēta katrai no trim Baltijas valstīm. Konferences mērķis ir informācijas un pieredzes apmaiņa, kā arī iesaistīto valstu savstarpējās sadarbības stiprināšana, nodrošinot arvien efektīvāku pārkāpumu izmeklēšanu un tirgus uzraudzību.

Pērn 15. Baltijas Konkurences konferences rīkošana tika uzticēta Latvijas Konkurences padomei, kopā Rīgā pulcējot pārstāvjus no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas, Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Norvēģijas un Gruzijas konkurences iestādēm.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 204 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties