1. Jūlijs 2019 09:55
Jaunumi
Augstākās tiesas Krimināllietu departamentā darbu sāk tiesnesis Aivars Uminskis

1. jūlijā darbu Augstākās tiesas Krimināllietu departamenta tiesneša amatā sāk Aivars Uminskis.

Tiesnesis bija pieteicies konkursā uz Krimināllietu departamenta tiesneša amata vietu. Ar Tieslietu padomes 3. jūnija lēmumu Rīgas apgabaltiesas tiesnesis Aivars Uminskis pārcelts Augstākās tiesas tiesneša amatā.

Aivars Uminskis Policijas akadēmijā ieguvis jurista kvalifikāciju un tiesību zinātnes maģistra grādu. Tiesnesim ir 22 gadu profesionālā pieredze, saistīta ar krimināllietu izskatīšanu. Piecus gadus strādājis prokurora amatā, 17 gadus bijis apgabaltiesas tiesnesis Latgales apgabaltiesā un Rīgas apgabaltiesā un skatījis krimināllietas gan pirmās, gan apelācijas instances tiesā. Četrus gadus uz vakances laiku pildījis Augstākās tiesas Krimināllietu tiesas palātas tiesneša pienākumus.

Tiesneša vakance Augstākās tiesas Krimināllietu departamentā veidojās pēc Tieslietu padomes lēmuma pārdalīt tiesnešu amata vietas starp departamentiem. Ņemot vērā departamentu slodzi, viena vieta no Civillietu departamenta pārcelta uz Krimināllietu departamentu.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 182 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties