11. Septembris 2019 13:30
Jaunumi
Satversmes tiesas priekšsēdētāja piedalīsies Eiropas Starptautisko tiesību biedrības 15. konferencē Atēnās

No 12. līdz 14. septembrim Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele piedalīsies ikgadējā Eiropas Starptautisko tiesību biedrības (European Sociaty of International law -ESIL) 15. konferencē Atēnās, Grieķijā. Šī gada konferences tēma “Suverenitāte: nepārtrauktības koncepts? (Sovereignty: A concept in flux?)”. Konferencē Ineta Ziemele uzstāsies ar priekšlasījumu par tēmu “Suverenitātes definīcija: Montevideo konvencijas principu pārvērtēšana”.

Vizītes ietvaros Ineta Ziemele tiksies arī ar Latvijas vēstnieku Grieķijā Māri Klišānu un vēstniecības darbiniekiem. Puses apspriedīs konstitucionālo tiesību aktualitātes Latvijā.

Konferences programma ir pieejama šeit.

Par ESIL

Eiropas Starptautisko tiesību asociācija (ESIL) dibināta 2004. gadā Florencē, Itālijā. Asociācija tika dibināta ar mērķi apvienot Eiropas starptautisko tiesību pētniekus un profesionāļus, lai veicinātu starptautisko tiesību pētniecību. Ineta Ziemele ir bijusi ESIL valdes locekle no 2004. līdz 2012. gadam un no 2014. līdz 2016. gadam.

2016. gadā ESIL ikgadējā konference notika Rīgā. Tā pulcēja vairāk nekā 420 Eiropas augstākā līmeņa juridiskās domas pārstāvjus – juristus, tiesnešus, akadēmiķus un citus starptautisko tiesību ekspertus, kā arī viesus no 43 valstīm. Šāda līmeņa starptautisko tiesību konference Latvijā notika pirmo reizi. Vairāk informācija par asociāciju pieejama šeit.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 231 iestādes
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties