23. Septembris 2019 10:49
Jaunumi
Tiesībsargs uzstāsies konferencē "Ceļā uz nacionālā plāna izveidi cilvēku tirdzniecības izskaušanai"

Šodien, 23. septembrī, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija sadarbībā ar Centru MARTA rīko konferenci, lai politiskajā vidē rosinātu diskusiju par iespējamiem uzlabojumiem likumdošanā un jaunām politikas iniciatīvām dažādu cilvēku tirdzniecības formu – seksuālās ekspluatācijas, darba ekspluatācijas un fiktīvo laulību – izskaušanai. Īpaši aktuāla ir iecere izveidot nacionālo novirzīšanas mehānismu cilvēku tirdzniecības upuru atpazīšanai un palīdzības sniegšanai. Arī tiesībsargs Juris Jansons būs viens no konferences runātājiem.

Juris Jansons būs viens no runātājiem konferences sadaļā "Ceļā uz jauna nacionālā plāna izveidi cilvēku tirdzniecības izskaušanai", kurā sniegs savas pārdomas par nepieciešamību pēc jauna normatīvā regulējuma izstrādes, kas noteiktu kārtību cilvēktirdzniecības upuru atpazīšanai un novirzīšanai pie pakalpojuma sniedzēja. Tāpat skars jautājumus par sabiedrības attieksmi un neatkarīga ziņotāja nepieciešamību saistībā ar cilvēktirdzniecības jautājumiem.

Konferences "Ceļā uz jauna nacionālā plāna izveidi cilvēku tirdzniecības izskaušanai" programma

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 229 iestādes
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties