12. Novembris 2019 15:41
Jaunumi
Oficiālās publikācijas vērtības – bezmaksas piekļuve, publiska ticamība un pieejamība vienuviet

88% respondentu oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” vietni vestnesis.lv atzinuši par uzticamu un ērti lietojamu, liecina 2019. gada oktobrī veiktās aptaujas rezultāti.

Aptaujas rezultāti apkopoti infografikā.

Kā būtiskākās oficiālās publikācijas vērtības vestnesis.lv lietotāji izcēla trīs – brīvu un bezmaksas piekļuvi, publisko ticamību un pieejamību vienuviet. 72% lietotāju atbalsta visu pašvaldību saistošo noteikumu publicēšanu vienuviet – vietnē vestnesis.lv. Tāpat lietotāji izsaka nožēlu par to, ka oficiālajā izdevumā vairs netiek publicēti valsts pārvaldes amatu konkursi.

Aptaujas rezultāti parāda, ka vienlīdz pieprasītas ir abas oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” satura kategorijas – gan tiesību akti, gan oficiālie paziņojumi. Tāpat vienlīdz liela interese ir gan par izdevuma jaunāko saturu, gan par tā 26 gadu publikāciju arhīvu. (44% respondentu tieši pastāvīgu arhīva pieejamību atzinuši par vienu no nozīmīgākajām oficiālās publikācijas vērtībām.)

Lietotāju aptaujas tiek rīkotas reizi trijos gados. Tajās regulāri tiek noteikta lietotāju apmierinātība ar vietni vestnesis.lv kopumā. Skalā no 1 līdz 4 tiek vērtēts vietnes saturs, pieejamība, dizains, funkcionalitāte, lietošanas ērtums un meklētājs. Šogad iegūtais vidējais rādītājs ir 3,45. Aptauja notika no 2019. gada 14. oktobra līdz 25. oktobrim. Tajā piedalījās 714 respondenti.

“Latvijas Vēstnesis” izsaka pateicību saviem lietotājiem par iesaisti un interesi oficiālā izdevuma pilnveidē.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 204 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties