22. Novembris 2019 15:54
Jaunumi
Izskatīta zvērinātu tiesu izpildītāja disciplinārlieta

Zvērinātu tiesu izpildītāju disciplinārlietu komisija 2019. gada 21. novembra sēdē izskatīja tieslietu ministra 2019. gada 25. oktobrī ierosināto disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītāju.

Disciplinārlietu komisija pieņēma lēmumu, kurā konstatēts, ka zvērināts tiesu izpildītājs pieļāva normatīvo aktu pārkāpumus nekustamā īpašuma izsoles rīkošanā  - sākotnēji par izsoli nepaziņoja hipotekārajam kreditoram, pēc izsoles atzīšanas par nenotikušu informēja kreditorus par viņu tiesībām paturēt nekustamo īpašumu parāda dzēšanai, lai gan konkrētajā situācijā kreditoriem nebija šādas tiesības, un nekavējoties neizsludināja atkārtotu nekustamā īpašuma izsoli, kā to paredz Civilprocesa likums.

Izvērtējot konstatētos apstākļus, zvērināta tiesu izpildītāja rakstveida paskaidrojumus, konstatētā disciplinārpārkāpuma raksturu un būtību, kā arī ziņas, kas raksturo iepriekšējo darbu zvērināta tiesu izpildītāja amatā, disciplinārlietu komisija nolēma izteikt zvērinātam tiesu izpildītājam piezīmi.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
2
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties