28. Novembris 2019 10:06
Jaunumi
Izsludina atklātu konkursu Datu valsts inspekcijas direktora atlasei

Ceturtdien, 28. novembrī, Valsts kanceleja izsludinājusi atklātu konkursu uz Datu valsts inspekcijas (DVI) direktora amatu. Pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus līdz 27. decembrim.

Konkurss tiek rīkots atbilstoši Ministru kabineta lēmumam, un tajā izvirzītie pretendentu atlases kritēriji ir šādi: atbilstība Fizisko personu datu apstrādes likumā formulētajām DVI direktora prasībām, maģistra grāds tiesību zinātnē, informācijas tehnoloģijā, vadībzinātnē, ekonomikā vai pielīdzināmā jomā, kā arī vismaz triju gadu pieredze organizācijas vadītāja vai citā vadošā amatā organizācijas vadītāja tiešā pakļautībā ar vismaz 10 padotajiem.

Tāpat pretendentiem jābūt ar vismaz divu gadu profesionālo un/vai akadēmisko pieredze datu aizsardzības jomā un izpratni par valsts pārvaldes uzbūvi, tās darbības pamatprincipiem, administratīvo procesu un budžeta plānošanu. No pretendentiem tiek sagaidītas arī divu svešvalodu zināšanas vismaz B2 līmenī, kā arī labas stratēģiskās plānošanas, pārmaiņu vadīšanas, sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes. Jāpiemīt sistemātiskai pieejai jautājumu risināšanā, kā arī spējai uztvert un analizēt sarežģītu un liela apjoma informāciju dažādās jomās.

Pretendentu atlase notiks trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām. Konkursa otrajā kārtā pretendenti tiksies ar konkursa komisiju un klātienē skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu, kā arī prezentēs savu redzējumu par iestādes darbības prioritātēm, attīstību un fizisko personu datu aizsardzības pasākumu pilnveidošanu Latvijā. Pretendenti, kas tiks izvirzīti uz trešo kārtu, tiks vērtēti, analizējot viņu vadības kompetences: komandas un pārmaiņu vadīšanu, lēmumu pieņemšanu, stratēģisko redzējumu un rezultātu sasniegšanu.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts iecelšanai Ministru kabinetā. Ieņemot amatu, nākamais DVI direktors saņems mēnešalgu 3955 eiro apmērā (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas, kā arī unikālu profesionālo pieredzi un sadarbību ar starptautiskajiem partneriem. Tāpat tiks nodrošināta iespēja piedalīties Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā, tādējādi veicinot profesionālo attīstību.

Konkursa sludinājums tiks publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, Nodarbinātības valsts aģentūras CV/Vakanču portālā, MK tīmekļvietnē un sociālajos tīklos.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir: tieslietu ministrs Jānis Bordāns, tiesībsargs Juris Jansons un Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets. Ar padomdevēja tiesībām piedalīsies arī nevalstiskā sektora pārstāvis.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 204 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties