12. Decembris 2019 13:10
Jaunumi
Atklātā konkursā izraudzīts jaunais Tiesu administrācijas direktors

Ir noslēdzies Tiesu administrācijas direktora atlases konkurss, un konkursa komisija par konkursa uzvarētāju atzinusi Andri Mundu. Konkursa uzvarētājs guvis arī tieslietu ministra apstiprinājumu un amatā stāsies 16. decembrī.  

Andris Munda 20 gadus strādājis Tieslietu ministrijas resorā. 1999. gada sākumā A. Munda uzsācis dienestu Tieslietu ministrijas Finanšu un plānošanas departamenta ekonomista amatā, bet jau pēc nepilna gada kļuvis par šī departamenta Budžeta plānošanas nodaļas vadītāju. 2007. gadā A. Munda uzsācis darbu Tiesu administrācijā, kur bijis iestādes direktora vietnieks un vienlaikus arī Tiesu administrācijas Finanšu un administratīvā departamenta direktors. Šajā amatā A. Munda bijis līdz pat šim brīdim, bet kopš jūnija viņš pildījis arī vakantā Tiesu administrācijas direktora pienākumus.

Andris Munda Rēzeknes augstskolā ieguvis ekonomikas bakalaura grādu uzņēmējdarbības tiesībās un ekonomista kvalifikāciju, savukārt Latvijas Universitātē iegūts sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā.

Atbalstot konkursa komisijas ieteikto pretendentu Tiesu administrācijas direktora amatam, tieslietu ministrs Jānis Bordāns pauž pārliecību, ka komisija ir izvēlējusies piemērotu vadītāju Tiesu administrācijas darba nodrošināšanai un tālākai attīstībai. “Tiesu administrācija ir ne tikai institūcija, kas nodrošina atbalstu tiesu iestāžu darbam, bet arī aktīvi līdzdarbojas pārmaiņu procesu vadībā un reformu ieviešanā tiesu darbā, kā arī ieņem vienu no vadošajām lomām informācijas tehnoloģiju apguvē un ieviešanā Latvijā,” uzsver J. Bordāns.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vadīja tieslietu ministra biroja vadītājs A. Bukšs, bet komisijas sastāvā bija: Tieslietu ministrijas Personālvadības departamenta direktore A. Auzāne, Valsts kancelejas direktors J. Citskovskis, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs R. Kronbergs, Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece K. Pommere.  Pretendentu atlases procesā tika aicināti piedalīties arī neatkarīgi novērotāji, un konkursa komisija sadarbojās arī ar drošības iestādēm.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 205 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties