17. Marts 2020 11:57
Jaunumi
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu ārlietu ministru kopējs paziņojums

Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Islandes, Lietuvas, Latvijas un Igaunijas ārlietu ministri un Norvēģijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs 2020. gada 16. martā videokonferencē pārrunāja rīcību situācijā, ko izraisījusi koronavīrusa Covid-19 izplatība.

Ārlietu ministri un valsts sekretārs uzsvēra, ka nepieciešama saskaņota rīcība un cieša sadarbība, un

  • apstiprināja apņemšanos sadarboties, lai Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri atgriežas mājās, nodrošinātu iespēju tranzītā šķērsot valstis, vajadzības gadījumā izveidojot tranzīta koridorus;
  • nolēma izveidot konsulāro dienestu direktoru tīklu, lai dalītos ar informāciju un labo praksi, un iespējamiem praktiskiem pasākumiem, lai palīdzētu savu valstu pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem atgriezties mājās;
  • atzina [pandēmijas] ietekmi uz ekonomiku un uzsvēra, cik svarīga ir preču, tostarp medicīniskā aprīkojuma, brīva kustība un atvērti kravas pārvadājumu koridorus, lai nodrošinātu iekšējā tirgus darbību.
patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 230 iestādes
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties