11. Augusts 2020 13:11
Jaunumi
Valsts zemes dienesta ģenerāldirektores amatā apstiprināta Vita Narnicka

Otrdien, 11. augustā, Ministru kabinets Valsts zemes dienesta ģenerāldirektores amatā apstiprināja Vitu Narnicku.

Pamatojoties uz atklāta konkursa rezultātiem, tieslietu ministra Jāņa Bordāna izveidotā Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata pretendentu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu V. Narnicku virzīt Ministru kabinetam iecelšanai minētajā amatā.

V. Narnicka atbilst Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata aprakstā izvirzītajām prasībām un ir ieguvusi visaugstāko vērtējumu pretendentu vērtēšanas mutvārdu intervijā un vadības kompetenču novērtēšanā.

V. Narnickas līdzšinējā darba vieta ir Valsts ieņēmumu dienests, kur viņa no 2013. gada ir bijusi Informātikas pārvaldes direktore un pēdējos četrus gadus – arī ģenerāldirektora vietniece. Pirms tam četrus gadus bijusi direktora vietniece pētniecības un IT jautājumos Valsts reģionālās attīstības aģentūrā, kur nodrošināja centrālo e-pārvaldes risinājumu izveidi, uzturēšanu un attīstīšanu. No 2006. līdz 2008. gadam vadījusi E-pakalpojumu attīstības nodaļu Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariātā. V. Narnickas darbvieta bijusi arī Iepirkumu uzraudzības birojs, kur vadīta Iepirkumu sistēmas pilnveidošanas daļa un pēdējo gadu ieņemts arī direktora vietnieka amats. Papildus V. Narnicka no 2005. līdz 2009. gadam bijusi arī lektore Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē.

V. Narnicka ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē maģistra grādu telemātikā.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 206 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties