14. Decembris 2020 10:39
Jaunumi
Vai antidopinga strīdos iespējams relatīvs miers? Atskats uz sporta tiesību konferenci

4. decembrī attālināti norisinājās Latvijas Antidopinga biroja (Birojs) rīkotā konference "Juridiskie izaicinājumi sportā", kuras vadmotīvs bija sportista intereses kā svarīgākais jebkurā strīdā.

Konferencē savu viedokli pauda "pretējās" puses – Birojs, sportisti un viņu pārstāvji, kā arī pieaicinātie eksperti no Tiesībsarga biroja, sportslaw.lv un sporta organizācijām. Tika konstatēts, ka vairākas iespējamās problēmas saistībā ar taisnīgu procesu, sportistu informētību par savām tiesībām un pienākumiem un tamlīdzīgi, pastāv, tomēr tika izteikti arī konkrēti priekšlikumi normatīvā regulējuma uzlabošanai. Konferences nobeigumā norisinājās paneļdiskusija par konstatēto problemātiku, kurā īpaši jāizceļ sportisti Krišs Grundmanis un Raitis Narme, kuri nekautrējas runāt par savu pieredzi antidopinga strīdos. Tāpat konferences noslēgumā Tiesībsarga birojs ieskicēja iespējamās nākamās konferences vadmotīvu – bērnu un jauniešu tiesību sportā korektu ievērošanu.

Vai antidopinga strīdos iespējams relatīvs miers? Šī konference noteikti spēra pareizos soļus šī mērķa sasniegšanai.

Konferences pilns ieraksts pieejams Biroja Facebook vietnē.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 259 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties