11. Jūnijs 2021 14:33
Jaunumi
Iekšlietu ministrija paraksta Kopīgo paziņojumu par apņemšanos strādāt pret cilvēku tirdzniecību darbaspēka ekspluatācijas nolūkā

Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs ir parakstījis Kopīgu paziņojumu par apņemšanos strādāt pret cilvēku tirdzniecību darbaspēka ekspluatācijas nolūkā Baltijas jūras reģiona valstīs, tādējādi  apliecinot Iekšlietu ministrijas vēlmi turpināt darbu, lai stiprinātu Latvijas kapacitāti cilvēku tirdzniecības novēršanā.

Apņemšanās paredz, ka dalībvalstis īstenos vairākus pasākumus, lai stiprinātu dažādu institūciju kapacitāti un spēju novērst cilvēku tirdzniecību, kā arī identificētu upurus un sodītu vainīgos.

Tāpat apņemšanās paredz pilnveidot tiesību aktu ietvaru, uzraudzību un praktisku sadarbību ar darba devējiem, kā arī nodrošināt atbilstošu aizsardzību un palīdzību cilvēku tirdzniecības upuriem.

Līdztekus Latvijai Kopīgajam paziņojumam ir pievienojušās vēl deviņas Baltijas jūras valstis  - Dānija, Igaunija, Islande, Lietuva, Somija, Norvēģija, Polija Vācija un Zviedrija.

Kopīgais paziņojums tapa, rūpīgi apkopojot pēdējā desmitgadē gūtās zināšanas par piemērotākajiem un efektīvākajiem pasākumiem darbā pret cilvēku tirdzniecību darbaspēka ekspluatācijas nolūkā.

Kopīgā paziņojuma teksts pieejams šeit

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 251 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties