12. Augusts 2021 10:22
Jaunumi
Tiesu administrācijas trīs darbinieki kļūs par digitālajiem vēstnešiem

Trīs Tiesu administrācijas darbinieki – Elīza Kārkliņa, Kalvis Bērziņš un Aivars Švābe – pieteikušies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izsludinātajām digitālo aģentu un līderu mācībām. Aģentu misija būs palīdzēt TA darbiniekiem un klientiem veiksmīgāk orientēties e-pakalpojumos.

VARAM digitālo aģentu un līderu kustību vērtē kā ļoti būtisku, jo tie būs vēstneši, kas ne tikai paši apguvuši un izmanto valsts iestāžu piedāvātos e-risinājumus dažādu dzīves situāciju risināšanā, bet arī, veicot savus ikdienas pienākumus, dalās iegūtajās zināšanās par e-risinājumu iespējām un to izmantošanu ar saviem klientiem, kolēģiem un līdzcilvēkiem. Šāda digitālo aģentu un līderu loma ir nozīmīga gan iestādē – iekšējo procesu nodrošināšanai, gan arī darbā ar klientiem, gan sabiedrībā kopumā.

Jāņem vērā, ka ar 2023. gadu plānotas būtiskas izmaiņas, kas skars lielāko sabiedrības daļu – personas apliecība (eID karte) kļūst obligāts personu apliecinošs dokuments, oficiālā elektroniskā adrese kļūs obligāta uzņēmējiem, kā arī plānots ieviest jaunu valsts pārvaldes pakalpojumu nodrošināšanas sistēmu.

Plānots, ka digitālo līderu mācības varētu tikt uzsāktas šā gada septembrī.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties