22. Septembris 2021 14:54
Jaunumi
Satversmes tiesu pieredzes apmaiņas vizītē apmeklē Eiropas Savienības dalībvalstu tiesneši un prokurori

22. septembrī Eiropas Tiesnešu apmācības tīkla apmaiņas programmas ietvaros Satversmes tiesā viesojās tiesneši un prokurori no Francijas, Grieķijas, Itālijas, Rumānijas, Slovēnijas, Spānijas un Vācijas. Vizītes mērķis ir stiprināt savstarpējo sadarbību vienotā Eiropas tiesību telpā.

Vizītes laikā apmaiņas programmas dalībnieki tikās ar Satversmes tiesas priekšsēdētāju Sanitu Osipovu un Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietnieku Aldi Laviņu.

Satversmes tiesas Juridiskā departamenta vadītājs Kristaps Tamužs apmaiņas programmas dalībniekiem sniedza informāciju par Satversmes tiesas kompetenci, tiesvedības procesu un Satversmes tiesas nolēmumu jaunākajām atziņām, kā arī tiesas darba organizāciju Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Satversmes tiesa aktīvi sadarbojas ar Latvijas Tiesnešu mācību centru pieredzes apmaiņas vizīšu organizēšanā Eiropas Tiesnešu apmācības tīkla ietvaros.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 252 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties