16. Novembris 2021 10:13
Jaunumi
Saeimas darbā ir tiesīgi piedalīties 97 Saeimas deputāti

Sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu ir uzrādījis arī 13. Saeimas deputāts Vladimirs Nikonovs, un līdz ar to Saeimas darbā ir tiesīgi piedalīties 97 deputāti, izriet no otrdien, 16. novembrī, Saeimā izskatītā ziņojuma, ko parlamentam sagatavojusi Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija.

Saskaņā ar šodien Saeimā izskatīto ziņojumu Saeimas darbā turpmāk nav tiesīgi piedalīties trīs deputāti - Jānis Ādamsons, Romāns Naudiņš un Jūlija Stepaņenko -, kuri līdz šim nav uzrādījuši sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu, vai sadarbspējīgu sertifikātu par negatīvu veiktā testa rezultātu gadījumos, kad saņemts klīniskās universitātes slimnīcas speciālista vai konsīlija atzinums par vakcinācijas atlikšanu uz noteiktu laiku.

Mandātu komisija ziņojumu Saeimai sagatavojusi saskaņā ar likumu “Par pagaidu papildu prasībām Saeimas deputātu un pašvaldību domju deputātu darbam”, kas noteic pienākumu Saeimas deputātam uzrādīt sertifikātu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai līdz 2021. gada 15. novembrim, ja vien deputāts informāciju par sertifikātu nav iepriekš iesniedzis Saeimas Administrācijai.

Pagaidu prasības Saeimas un pašvaldību domju deputātiem noteiktas ar mērķi nodrošināt sabiedrības veselības un drošības interesēm atbilstošu rīcību Covid-19 infekcijas izplatības apstākļos, sekmētu sabiedrības uzticēšanos valstī īstenotajai Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības politikai, kā arī solidarizētos ar pārējām valsts un pašvaldību institūcijām un vairotu uzticēšanos valsts un pašvaldību institūciju, tajā skaitā Saeimas, darbībai.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties