3. Decembris 2021 10:01
Jaunumi
Tieslietu ministrs informēs OECD dalībvalstu vēstniekus par paveikto tieslietu jomā

Piektdien, 3. decembrī, tieslietu ministrs Jānis Bordāns sanāksmē tiešsaistē informēs Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstu vēstniekus par tieslietu nozarē paveikto un galvenajām reformām 2022. gadā.

J. Bordāns norāda: “Mums ir būtisks tiešais dialogs ar OECD dalībvalstu diplomātiem, jo ir svarīgi informēt par paveiktajām un plānotajām reformām tieslietu nozarē. Mūsu visu mērķis ir nodrošināt pārredzamu un atvērtu valsts pārvaldi, jo īpaši attiecībā uz lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī stabilu tiesisko vidi.”

Ikgadējās sanāksmes ietvaros tieslietu ministrs informēs par paveikto prioritārajos virzienos – droša uzņēmējdarbības vide, taisnīga tiesu sistēma, e-risinājumu ieviešana, bērnu tiesību aizsardzība un notiesāto resocializācija. Šīs prioritātes tieslietu ministrs J. Bordāns definēja, stājoties amatā 2019. gadā.

Savukārt attiecībā uz plānotajām reformām tieslietu nozarē 2022. gadā tieslietu ministrs OECD dalībvalstu vēstniekus informēs par ieceri izveidot Tieslietu mācību centru, īstenot Noziedzības novēršanas padomes stratēģisko rīcības plānu, stiprināt Ekonomisko lietu tiesu un turpināt nodrošināt caurspīdīgumu akciju sabiedrību darbībā.

Šī ir jau trešā ikgadējā tikšanās ar OECD dalībvalstu vēstniekiem Latvijā, kuru organizē J. Bordāns ar mērķi informēt par aktuālajām un plānotajām izmaiņām tieslietu nozarē.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties