21. Decembris 2021 11:26
Jaunumi
Valdība ieceļ Mihailu Papsujeviču Tieslietu ministrijas valsts sekretāra amatā

Otrdien, 21. decembrī, Ministru kabinets atbalstīja Mihaila Papsujeviča pārcelšanu Tieslietu ministrijas valsts sekretāra amatā. Jaunos darba pienākumus M.Papsujevičs sāks pildīt no 2022. gada 1. janvāra.

Līdzšinējā darba pieredze M. Papsujevičam ir cieši saistīta ar tieslietu nozari, vadot Valsts probācijas dienestu jau no 2013. gada. M. Papsujevičs vadījis arī dažādus nacionālā līmeņa projektus probācijas jomā. Tāpat arī M. Papsujevičs laika periodā no 2009. līdz 2014. gadam ir pildījis starptautiskā eksperta pienākumus dažādos projektos kriminālsodu izpildes jomā, sadarbojoties ar ANO Narkotiku un noziedzības novēršanas biroju (UNODC) un organizācijas Penal Reform International Centrālāzijas birojiem.

Strādājot gan nacionālo, gan starptautisko projektu īstenošanā, M. Papsujeviča profesionālā pieredze bija saistīta gan ar administratīvām funkcijām, gan apmācību semināru vadīšanu, eksperta ziņojumu sagatavošanu, uzstāšanos konferencēs, dalību rakstu sagatavošanā, kā arī publisko aktivitāšu plānošanu un īstenošanu dažādu inovāciju ieviešanā.

M. Papsujevičs 2003. gadā ir ieguvis profesionālo maģistra grādu ar jurista kvalifikāciju Latvijas Policijas akadēmijā.

M. Papsujevičs ir vairākkārt apbalvots ar Tieslietu ministrijas apbalvojumiem par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas kriminālsodu izpildes sistēmas attīstīšanā.

Līdzšinējais Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs pārcelts no Tieslietu ministrijas valsts sekretāra amata uz Zemkopības ministrijas valsts sekretāra amatu.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 255 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties