13. Aprīlis 2022 10:40
Jaunumi
"Latvijas Vēstnesis" publisko jauno vizuālo identitāti un mājaslapu

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" jaunā vizuālā identitāte un zīmola grafiskā zīme (logotips) simboliski raksturo nemitīgu virzību uz kvalitatīvām pārmaiņām. Grafiskā zīme veidota, ietverot zīmola pamatidejas – drošticamība, mūsdienīgums, valstiskums. Tas ir pakāpiens ceļā uz turpmākiem tehnoloģiskiem un funkcionāliem pilnveidojumiem nākotnē un apliecina satura kvalitāti.

Oficiālā izdevēja vizītkarte (mājaslapa), kas piesaka izdevēja darbības virzienus un piedāvā izejas uz pakalpojumu klāstu, ir vietne lv.lv. Šodien ir publiskota tās jaunā versija. Vienlaikus izmaiņas ir ieviestas arī oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" vietnē vestnesis.lv – arī tajā ir jaunā grafiskā zīme ar lielo valsts ģerboni, kā to nosaka likums. Turpmāk "Latvijas Vēstnesim" ir vienota grafiskā zīme kā zīmola identitātes pamatelements.

"Izmaiņas ir apliecinājums "Latvijas Vēstneša" uzticībai tā vērtībām: atbildībai pret sabiedrību un pozitīvajām ambīcijām, jo tās raksturo iekšējo prasīgumu vienmēr uzturēt augstu kvalitātes latiņu. Iedzīvotāji no "Latvijas Vēstneša" zīmola gaida vislabāko sniegumu, un atjaunotā vizuālā identitāte ir solis turpmāko gadu stratēģiskās attīstības virzienā, kas perspektīvā nozīmē pilnveidotu oficiālās publikācijas un tiesību aktu pieejamību,” saka "Latvijas Vēstneša" valdes priekšsēdētāja Daina Ābele.

"Latvijas Vēstnesis" turpina tiekties pēc izcilas kvalitātes tā sniegtajos pakalpojumos. Fakts, ka pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados tieši oficiālais izdevums bija pirmais, kas no Latvijas laikrakstiem startēja internetā, ir ieguvis simbolisku nozīmi, jo raksturo organizācijas iedibināto un turpināto pieeju, kā īstenot valsts deleģētos uzdevumus, kas oficiālajam izdevējam ir noteikti Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā

Proti, izdevēja pieeja ir tāda, ka stratēģijā un ikdienas darbos "Latvijas Vēstnesis" īsteno vīziju par vadošo valsts un tiesiskās informācijas avotu un laikmetīgu, lietotājiem draudzīgu vidi un stingri balstās zīmola vērtībās, ko atspoguļo arī tā jaunā grafiskā zīme:

  • drošticamība, pirmavots, objektivitāte;
  • mūsdienīgums, tehnoloģijas, dinamika;
  • valstiskums, cilvēks, patriotisms.

Oficiālā izdevēja institūts Latvijā izveidots īsi pēc Latvijas valsts nodibināšanas 1918. gadā kā daļa no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatiem. Mūsdienu oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" nodrošina piekļuvi oficiālajai publikācijai un tiesību aktiem, attīsta tiesisko domu un veicina tiesībpratību.

"Latvijas Vēstneša" uzturētās vietnes – vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv – un žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. Pakalpojumu sinerģija un efektivitāte ir platformas nedalāmībā un veselumā.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 254 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties