6. Jūlijs 2022 11:10
Jaunumi
Tiesu administrācijā viesojas starptautiskā tiesnešu un prokuroru delegācija

No 27. jūnija līdz 8. jūlijam darba vizītē Latvijā viesojas delegācija no Eiropas Tiesiskās apmācības tīkla, EJTN (European Judicial Training Network), ko uzņem Latvijas Tiesnešu mācību centrs.

Šīs pieredzes apmaiņas vizītes mērķis ir veicināt savstarpēju juridisko prakšu atzīšanu, lai veidotu vienotu Eiropas tiesību telpu.

Šodien, 5. jūlijā, darba vizītes un apmaiņas programmas ietvaros, Tiesu administrācijā viesojas tiesneši un prokurori no tādām valstīm kā Vācija, Bulgārija, Polija, Spānija, Itālija, Ungārija, Čehija, Slovākija un Rumānija.

Vizītes ietvaros delegācija tika iepazīstināta ar Tiesu administrācijas darbības virzieniem, uzdevumiem un funkcijām, ieviestajiem IT risinājumiem un tehnisko nodrošinājumu tiesās, par elektronizētu tiesvedības procesu ieviešanu, par tiesu portālu un tajā pieejamajiem e-pakalpojumiem, kā arī tika pārrunāti jautājumi par personāla politiku, tiesnešu atlases procedūrām un personāla statistikas datiem.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties