23. Septembris 2022 15:41
Jaunumi
Tieslietu ministrijā viesojās Austrālijas notariāta pārstāvji

Ceturtdien, 22. septembrī, Tieslietu ministriju pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Austrālijas notariāta pārstāvji, lai tiktos ar Ministru prezidenta biedru, tieslietu ministru Jāni Bordānu, Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāri Ilonu Kronbergu, Dzimtsarakstu departamentu, Starptautiskās sadarbības departamentu un Eiropas lietu departamenta pārstāvjiem. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar Tieslietu ministrijas starptautisko sadarbību un starptautisko jautājumu risināšanas gadījumiem, kā arī ministrijas vēsturi, funkcijām un sadarbību ar Latvijas Zvērinātu notāru padomi.

Austrālijas notariāta pārstāvji atzinīgi vērtēja Tieslietu ministrijas un Latvijas Zvērinātu notāru padomes līdzšinējo sadarbību, kā arī Latvijas vērienīgo attīstību notariālā procesa digitalizācijā un darba organizācijā.

Tāpat tikšanās laikā viesi uzsvēra nepieciešamību veidot ciešāku sadarbību starp abu valstu notariātiem, tāpēc Latvijas vizītes ietvaros tika noslēgts sadarbības līgums starp Austrālijas un Latvijas notariātu institūcijām.

Pieredzes apmaiņas vizītē Austrālijas notariāta pārstāvji iepazinās ar Latvijas notariāta digitalizācijas attīstību, profesionālajiem standartiem, tiesisko regulējumu un praksi.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 273 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties