13. Janvāris 2023 14:01
Jaunumi
Notikusi projekta “Tieslietu akadēmija” konsultatīvās padomes pirmā darba sanāksme

Šā gada 12. janvārī notika jaunizveidotā projekta “Tieslietu akadēmija” konsultatīvās padomes pirmā darba sanāksme.

Sanāksmē piedalījās pārstāvji no Tieslietu ministrijas, Tieslietu padomes, Tiesu administrācijas, Latvijas Tiesnešu mācību centra, Iekšlietu ministrijas, Ģenerālprokuratūras, Satversmes un Augstākās tiesas, tiesnešu pašpārvalžu institūciju (profesionālās pilnveides jautājumos) un biedrību, kā arī akadēmisko iestāžu pārstāvji.

Pirmajā darba sanāksmē Tiesu administrācija prezentēja konsultatīvās padomes pārstāvjiem projekta mērķus, pamatvirzienus un darbības, pārvaldības struktūru, kā arī tika pārrunāta turpmākā darba organizācija. Projekta “Tieslietu akadēmija” mērķis ir līdz 2025. gadam izveidot vienotu tiesnešu, tiesu darbinieku, prokuroru, prokuroru palīgu un izmeklētāju (starpdisciplināros jautājumos, kas būtiski efektīvai tiesas spriešanai) kvalifikācijas pilnveides mācību centru – Tieslietu akadēmiju  –, nodrošinot iespēju ilgtermiņā plānot, izstrādāt un realizēt mācību programmas, t.sk. attīstot pētniecības virzienu un nodrošinot pamatu centra konkurētspējai Eiropas un pasaules līmenī.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 263 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties