26. Janvāris 2023 15:47
Jaunumi
Tieslietu ministre piedalīsies Eiropas Savienības tieslietu un iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē

Ceturtdien un piektdien, 26., 27. janvārī, notiekošajā Eiropas Savienības tieslietu un iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē Stokholmā piedalīsies tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere. Sanāksmē plānots diskutēt par risinājumiem, kā stiprināt tiesisko sadarbību krimināllietās, lai sekmētu Krievijas pastrādāto noziegumu koordinētu izmeklēšanu.

Sanāksmē tieslietu ministri plāno diskutēt par ES aģentūras tiesu iestāžu sadarbībai krimināllietās (Eurojust) kapacitātes stiprināšanu, kā arī par jauniem kriminālprocesa nodošanas (transfēra) instrumentiem un veidiem, kas sekmētu ātrāku un efektīvāku dalībvalstu savstarpējo sadarbību, tostarp, izmeklējot Krievija pastrādātos noziegumus Ukrainā.  

Vienlaikus sanāksmes laikā tieslietu ministri plāno apspriest dalībvalstu nacionālo kriminālvajāšanas procesu par starptautiskajiem kara noziegumiem Ukrainā.

Tāpat darba vizītes laikā Stokholmā Inese Lībiņa-Egnere plāno tikties ar Lietuvas tieslietu ministri Evelīnu Dobrovoļsku (Ewelina Dobrowolska) un Igaunijas Tieslietu ministrijas ģenerālsekretāru Tenisu Sāru (Tõnis Saar), stiprinot trīspusējo sadarbību tieslietu jomā. 

Plašāka informācija par ES Tieslietu un iekšlietu ministru padomes 2023. gada 27. janvāra sanāksmē izskatāmajiem jautājumiem ir pieejama šeit.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 266 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties