15. Marts 2023 13:19
Jaunumi
Februārī "Latvijas Vēstnesī" — trīs miljoni skatījumu
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"

Aptuveni pusotrs miljons apmeklējumu jeb ienākšanas reižu reģistrēti oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" platformā* — vietnēs likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv. Saturs atvērts vairāk nekā trīs miljonu reižu. Iedzīvotāji aktīvi izmanto tiesību aktus un skaidrojumus, par ko liecina fakts, ka likumi.lv ir 14. vietā, bet lvportals.lv — 15. vietā februārī starp visvairāk apmeklētajām vietnēm Latvijā.

Kopumā "Latvijas Vēstneša" platformu izmantojuši 0,4 miljoni reālo lietotāju Latvijā, kas ir 26,6% no visiem interneta lietotājiem vecumā no 7 līdz 74 gadiem, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" dati. Tātad vismaz katrs ceturtais no iespējamās auditorijas mūsu valstī.

Faktiski kopējā auditorija ir vēl lielāka, jo pētījumā nav pieteikta vietne vestnesis.lv (oficiālais izdevums), kas arī pieder pie "Latvijas Vēstneša" uzturētās valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

Izceļams fakts, ka vietne juristavards.lv — žurnāla "Jurista Vārda" digitālā mājvieta — ir sasniegusi visaugstāko apmeklētību februārī pēdējo četru gadu laikā (24 928 apmeklētāju).

Pieci likumi

Iedzīvotāji darba, studiju un dažādu dzīves situāciju vajadzību gadījumā vietni likumi.lv apmeklējuši gandrīz miljons reižu. Kopumā likumi.lv apmeklējuši 275 232 reālie lietotāji Latvijā (18% no visas iespējamās auditorijas).

Vietnē likumi.lv, kas sabiedrību operatīvi nodrošina ar ikdienas tiesību aktu plūsmas sistematizāciju, februārī pieci visvairāk skatītie tiesību akti ir bijuši arī iepriekš tradicionāli visbiežāk izmantotie: Darba likums, Krimināllikums, Civillikums, Civilprocesa likums, Kriminālprocesa likums. Pavisam nedaudz skatījumu ziņā no šī piecinieka atpaliek Ceļu satiksmes noteikumi un Publisko iepirkumu likums.

Pieci skaidrojumi

Iedzīvotāji vietni lvportals.lv apmeklējuši pusmiljons reižu. Februārī portālā publicētas 1070 satura vienības, no tām 23 skaidrojumi un 239 e-konsultācijas. Kopumā to apmeklējuši 256 864 reālie lietotāji Latvijā (17% no visas iespējamās auditorijas).

Visvairāk izmantotie arhīva un jaunie skaidrojumi:

1. Alimenti jeb uzturlīdzekļi 2023. gadā: pieaug minimālais apmērs

2. Stājas spēkā Darba likuma norma par minimālo algu 620 eiro 2023. gadā

3. Izmaiņas VSAA pakalpojumos no 2023. gada

4. Darbnespējas lapas A saņemšana un apmaksa. Aktuālais regulējums 2023. gadā

5. 2022./2023. mācību gads, brīvdienas un pārbaudes darbi

*"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv).

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties