21. Marts 2023 15:39
Jaunumi
Grāmata "Kriminālprocesa likuma komentāri. A daļa" — atkal pārdošanā
Latvijas Vēstnesis

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" sarūpējis papildtirāžu grāmatas "Kriminālprocesa likuma komentāri. A daļa" 2019. gada izdevumam. Atkārtoti izdoto grāmatu var iegādāties "Latvijas Vēstneša" internetveikalā, kur tā pieejama par izdevēja cenu.

Grāmatas papildtirāžā pievienoti Kriminālprocesa likumā izdarītie grozījumi no brīža, kad 2019. gadā nāca klajā komentāru izdevums, līdz 2023. gada 1. martam. Izdevumam ir vērtīgs satura papildinājums – norādīti likuma panti, kuros veikti grozījumi.

Profesores K. Stradas-Rozenbergas recenzētā zinātniskā monogrāfija savulaik tapa četru gadu laikā. Komentāru veidošanā piedalījās 14 autori, Latvijā atzīti savas jomas speciālisti, lielākā daļa no tiem ir Latvijas augstskolu docētāji, zinātnieki. Izdevums veidots kā atsevišķu Kriminālprocesa likuma pantu secīgs komentārs. Monogrāfija ir ļoti pieprasīta, tādēļ "Latvijas Vēstnesis" izlēma nodrošināt tā pieejamību.

Komentāri būs noderīgi gan studentiem, kas apgūst kriminālprocesam veltītus studiju kursus, gan personām, kuras profesionāli saistītas ar kriminālprocesa praktisku piemērošanu, gan ikvienam interesentam, kurš vēlas gūt ieskatu Latvijas kriminālprocesa tiesībās, izprast Kriminālprocesa likuma normu saturu un to piemērošanas aktuālos aspektus.

"Latvijas Vēstnesis" internetveikalu izmanto preču un pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī klientu informēšanai par aktuālajiem piedāvājumiem. Šeit var iegādāties:

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 268 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties