24. Maijs 2023 09:06
Jaunumi
Notiks Noziedzības novēršanas padomes sēde

Piektdien, 26. maijā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir sasaucis Noziedzības novēršanas padomes (NNP) sēdi, reaģējot uz nesenajiem traģiskajiem notikumiem Jēkabpilī un jauniešu vardarbības gadījumiem Imantā, aicinot atbildīgās institūcijas sniegt savus priekšlikumus situācijas uzlabošanai.

NNP sēdē Tieslietu ministrija, Iekšlietu ministrija, Labklājības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī Ģenerālprokuratūra sniegs savus ziņojumus padomei par priekšlikumiem noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbību, novēršanai un apkarošanai.

Papildu informācija:

Noziedzības novēršanas padome ir koleģiāla institūcija, kuras darbības mērķis ir stiprināt tiesiskumu, koordinēt un pilnveidot valsts institūciju darbību, lai novērstu un apkarotu noziedzību, īpaši korupciju un organizēto noziedzību, kas apdraud valsts drošību un ekonomisko stabilitāti, kā arī sekmētu vienotu un efektīvu izpildvaras un tiesu varas sadarbību tiesiskuma stiprināšanai.

NNP sastāvā ir: Ministru prezidents (padomes priekšsēdētājs), tieslietu ministrs, iekšlietu ministrs, finanšu ministrs, ģenerālprokurors, Augstākās tiesas priekšsēdētājs, valsts kontrolieris, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieks, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks, ārlietu ministrs, aizsardzības ministrs, Latvijas Valsts prezidenta deleģēts pārstāvis, Valsts drošības dienesta priekšnieks, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors, Valsts policijas priekšnieks, Satversmes aizsardzības biroja direktors.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties