1. Jūnijs 2023 15:41
Jaunumi
Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem triju notāru zvērestu

1. jūnijā Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs pieņēma triju jauno notāru zvērestu. Līdz ar zvēresta došanu notāri var sākt pildīt amata pienākumus.

Zvērināta notāre Ilze Liberte praktizēs Alūksnē, Ilona Litinska Kuldīgā, Ģirts Dombrovskis Gulbenē.

Sveicot jaunos notārus ar pievienošanos tiesu sistēmai, Augstākās tiesas priekšsēdētājs vēlēja viņiem ik pa laikam ieskatīties notāra zvēresta tekstā. “Zvērestam nav tikai simboliska, tam ir arī lietišķa nozīme, jo būtībā tā tekstā ir ietverta dziļa doma. Un, ja kādā brīdī jums nav atbildes uz kādu sarežģītu jautājumu, pārlasiet vēlreiz zvēresta tekstu, un atbilde pati atnāks pie jums,” sacīja Augstākās tiesas priekšsēdētājs.

Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja vietniece Anta Maldupe-Krūmiņa, sveicot jaunos notārus ar profesionālā ceļa uzsākšanu, vēlēja ikdienas darbā saglabāt to mirdzumu acīs, kāds viņiem ir šodien, nododot zvērestu. “Saviem klientiem radiet tiesisku drošību un tiesisku paļāvību, ka viss būs kārtībā. Veicot pienākumus, novēlu raudzīties plašāk, spēt sasaistīt un saskatīt vairāk, kā saka likuma formālais burts,” sacīja Notāru padomes priekšsēdētāja vietniece.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 266 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties