13. Marts 2024 17:41
Jaunumi
Bezmaksas konsultācijas par maksātnespējas procesu

Biedrība “Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija” (Administratoru asociācija) pirmo reizi Latvijas vēsturē izsludina Maksātnespējas procesa administratoru dienas 2024, kuru ietvaros jebkurš iedzīvotājs varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par maksātnespējas procesu. 

Sertificēti maksātnespējas procesa administratori sniegs klātienes un/vai telefoniskās konsultācijas ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Ādažos, Madonā, Alūksnē un Daugavpilī.

Pasākums notiks 2024. gada 21. un 22. martā.

Pieteikšanās: Administratoru asociācijas mājaslapā ir pieejams saraksts ar maksātnespējas procesa administratoriem, kuri sniegs iedzīvotājiem savu profesionālo atbalstu. Administratoru asociācija aicina laicīgi pieteikties pie izvēlētā maksātnespējas procesa administratora, izvēloties no saraksta.  

Administratoru asociācija, ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju par negodprātīgiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem kontekstā ar fizisko personu maksātnespēju, īpaši aicina pieteikties uz maksātnespējas administratoru konsultācijām fiziskās personas, kurām ir jautājumi par fiziskās personas maksātnespējas procesu – tā pamatpazīmēm, uzsākšanu un/vai norisi.

Maksātnespējas kontroles dienests jau pagājušā gada jūlijā ziņoja par negodprātīgiem pakalpojumu sniedzējiem maksātnespējas jomā, kopā ar Tieslietu ministriju, Patērētāju tiesību aizsardzības biroju  un Valsts policiju sagatavojot skaidrojumus, kas palīdz ikkatram, kas nonācis finansiālās grūtībās, kritiski izvērtēt piedāvājumus atbrīvoties no parādsaistībām.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties