17. Jūnijs 2024 15:55
Jaunumi
Maksātnespējas kontroles dienests aicina reģistrēties tiešsaistes semināram

Maksātnespējas kontroles dienests aicina maksātnespējas procesa administratorus, tiesiskās aizsardzības procesa uzraugošās personas, tiesnešus, kuri specializējas maksātnespējas jomā, kā arī citas maksātnespējas jomā praktizējošās personas uz tiešsaistes semināru "Darījumu apstrīdēšanas tiesiskie aspekti" (turpmāk – seminārs), kas tiek rīkots Eiropas Komisijas projekta "InsolEuPro" – "Maksātnespējas procesa administratoru prasmju uzlabošana Eiropas Savienības tiesību aktu piemērošanā un uzticības un izpratnes veicināšana par Eiropas juridisko kultūru, izmantojot līdzdarbošanās apmācību pieeju un apvienojot tiešsaistes un klātienes mācības" (turpmāk – projekts) ietvaros.

Semināra dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar projekta rezultātā izstrādāto maksātnespējas jomas praktiķiem paredzēto apmācību programmu, kas sastāv no 15 dažādiem moduļiem (tēmām), kā arī gūt padziļinātāku ieskatu atsevišķajās projekta tēmās.

Noderīgu informāciju par to, kam būtu jāpievērš uzmanība, apstrīdot darījumus maksātnespējas procesā, sniegs Mag iur. Maksātnespējas regulējuma pilnveidošanas darba grupas loceklis Helmuts Jauja.

Apmācību programmas no 2024. gada 16. aprīļa bez maksas latviešu valodā ir pieejamas reģistrētajiem lietotājiem tiešsaistē platformā MOODLE, ko administrē projekta vadošais partneris Mikola Romera Universitāte. Seminārā Maksātnespējas kontroles dienesta pārstāvji izstāstīs un uzskatāmi parādīs izstrādāto apmācību programmu sniegtās iespējas, tostarp iespēju saņemt apliecinājumu pēc mācību materiāla apguves.

Apliecinājums par dalību seminārā netiks izsniegts.

Ņemot vērā to, ka semināra ietvaros ir paredzēta aktīva diskusija, tā dalībnieku skaits ir ierobežots.

Aicinām pieteikties semināram līdz 2024. gada 19. jūnijam, rakstot uz e-pastu Alla.Lickovska@mkd.gov.lv

Aicinām savlaicīgi uzdot jautājumus lektoram, uz kuru (atbilstoši lektora kompetencei) varēsiet saņemt atbildi semināra laikā. Jautājumus var pieteikt līdz 2024. gada 19. jūnijam, rakstot uz e-pastu Alla.Lickovska@mkd.gov.lv  

Minētais informatīvais pasākums ir projekta noslēguma tiešsaistes seminārs.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 273 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties