20. Decembris 2005 /NR. 48 (403)
Skaidrojumi. Viedokļi
Autortiesības un kriminālatbildība Latvijas un ārvalstu likumos
4

Autortiesības un kriminālatbildība Latvijas un ārvalstu likumos Inita Saveļjeva, TTC Eiropas Savienības un citu starptautisko tiesību aktu tulkošanas nodaļas terminoloģe Foto: no personiskā arhīva Pašlaik Latvijā intelektuālā īpašuma tiesībām, to skaitā autortiesībām, tiek pievērsta liela uzmanība. Sabiedrībā pamazām izveidojas apziņa, ka intelektuālais īpašums arī ir īpašums, kurš tāpat kā jebkurš cits ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
MaPA
1. Janvāris 2006 / 23:48
0
ATBILDĒT
Diplomdarbs laikam rakstits dikti sen, citadi autore nebutu izvirzijusi tezi, ka jaatlauj darba briva parodesana. Grozijumi Autortiesibu likuma, kas atlauj parodesanu, tika pienemti jau 2004.gada 22.aprili (sal. Autortiesibu likuma 19.panta 9.punktu).Kapec tik nekritiska attieksme pret rakstu publicesanu gan no autoru, gan no Latvijas Vestnesa puses?
Anonīms lietotājs
29. Decembris 2005 / 17:23
0
ATBILDĒT
šis raksts ir autores dipolmdarbs, kas ticis izstrādāts laikā, kad jaunais Kriminālprocess nebija pieņemts.Piekrītu lasītājam,kurš uzsver šī jautājuma paredzēšanu nevis KL vispārīgajā daļā, kas atrunā noziedzīgu nodarījumu , vainu utt..nevis specifiskos jautājumus.
Anonīms lietotājs
20. Decembris 2005 / 11:28
0
ATBILDĒT
Autorei laikam nav lielas saprašanas par Krimināllikuma struktūru, ja Vispārīgajā daļā piedāvā nodaļu par noziedzīgiem nodarījumism pret intelektuālo īpašumu. Tas ir tikai un vienīgi Sevišķās daļas jautājums.

Bez tam diskusijas par juridiskās personas kriminālatbildību ir beigušās, jo no 1.oktobra juridiskajai personai var piemērot piespiedu ietekmēšanas līdzekli, ja fiziska persona noziedzīgu nodarījumu izdarījusi juridiskās personas interesēs.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 1
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties