24. Oktobris 2006 /NR. 42 (445)
Skaidrojumi. Viedokļi
Cik zems ir kriminālprocesa slieksnis Latvijā
1
Doc. Dr.iur.
Jānis Pleps
 
Aivars Borovkovs
Latvijas Juristu biedrības prezidents 
Dr.iur.
Kristīne Strada-Rozenberga
LU Juridiskās fakultātes profesore 

Krimināltiesību praktiķu un teorētiķu diskusiju pēc Latvijas Juristu biedrības (LJB) prezidenta Aivara Borovkova iniciatīvas kopīgi organizēja LJB un žurnāls "Jurista Vārds". Tajā piedalījās zvērināta advokāte, KPL projekta pirmās versijas darba grupas vadītāja Vija Jākobsone, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Krimināltiesisko zinātņu katedras vadītāja asoc.prof. Dr.iur. Kristīne Strada-Rozenberga, Satversmes tiesas tiesnesis un KPL Saeimā akceptētās redakcijas darba grupas vadītājs Gunārs Kūtris, zvērināts advokāts Juris Grīnvalds, Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokurors Ēriks Zvejnieks, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Pirmstiesas izmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Reiznieks un divi "Jurista Vārda" pārstāvji - galvenā redaktore Dina Gailīte un tieslietu redaktors Jānis Pleps.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
anonīms jurists
24. Oktobris 2006 / 09:00
0
ATBILDĒT
Tukša pļāpāšana pļāpāšanas pēc. Lielākā daļa no šiem cilvēkiem pašisen jau vairs neko neizmeklē un nezin, kā tas tagad vispār reāli notiek. Un tad, piemēram, šitais:

"Ē.Zvejnieks: - Es tomēr gribētu oponēt Jākobsones kundzei un Grīnvalda kungam. Atcerēsimies KPK regulējumu un praktisko darbību. Vispirms, reaģējot uz pieteikumu, bija pārbaudes stadija. KPK 109.pants arī noteica šo pieteikumu izskatīšanas termiņus - trīs līdz desmit dienas, turklāt likums neparedzēja iespēju pagarināt šo termiņu ilgāk par 30 dienām. Līdz ar to daudzus pieteikumus par noziedzīgiem nodarījumiem izmeklēšanas iestādes tolaik izskatīja, pārkāpjot likumā noteiktos termiņus - trīs četrus mēnešus....." Paši jau sāka to likumu ciniski pārkāpt. Pats Zvejnieks un Co. lika rezolūcijas: "Pagarinu...", kaut gan pats tagad atzīst, ka likums to nemaz neatļāva, bet besaktoties uz to tā darīja un Lemberga lietā "pārbaudi" taisīja 3 un vairāk gadus un tādus pašus "jaunievedumus" katru dienu izgudro arī tagad, ka "mati stāvus ceļas"....
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
24. Oktobris 2006 /NR. 42 (445)
Pilnveidos dokumentu apriti tiesā
24. Oktobris 2006 /NR. 42 (445)
Senāta prakse civillietās
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties