5. Augusts 2008 /NR. 29 (534)
Skaidrojumi. Viedokļi
Ieskats publisko tiesību līgumu vēsturiskajā attīstībā
10
Mg.iur.
Ieva Višķere
LU doktorante,
Tieslietu ministrijas valsts sekretāra tieslietu konsultante,
AT Judikatūras nodaļas konsultante administratīvajās lietās 

Raksta mērķis ir pētīt un analizēt publisko tiesību līguma institūta rašanos un attīstību. Noteiktā mērķa īstenošanai šī raksta galvenie uzdevumi ir publisko tiesību līguma rašanos veicinošo faktoru (veidojošo komponentu) identificēšana un attīstības izpēte, un no tās izrietošā publisko tiesību līguma jēdziena un izpratnes noskaidrošana.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
10 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Juriste
20. Augusts 2008 / 11:01
0
ATBILDĒT
Tiešām gribētos redzēt konkrētu gadījumu analīzi un atspoguļojumu, iezīmējot tā risinājumu! Vēstures atspoguļojums nevienu neinteresē!
Datoriķis
8. Augusts 2008 / 13:14
0
ATBILDĒT
Cien. LU doktorante,Tieslietu ministrijas valsts sekretāra tieslietu konsultante, AT Judikatūras nodaļas konsultante administratīvajās lietās! Jūsu komentārs pēc būtības ir nepamatots. Ir noteikta sistēma, kā zinātniskajā publikācijā noformē atsauces. Tajās nav jānorāda, kurā bibliotēkā kāds avots atrodas. Tomēr, ja ir vēlēšanās norādīt, tad tas ir jānorāda pareizi. Nevienam nebūtu nekādi iebildumi, ja Jūs būtu norādījusi elektroniskās datu bāzes nosaukumu, piem., 74. un 75.atsaucē "Normatīvo aktu informācijas sistēma, ko piedāvā SIA "Komerccentrs DATI grupa"". Turpretī, ja Jūs rakstāt jau konkrētu interneta mājas lapas adresi, kas ir unikāla katram šīs datu bāzes abonentam, tad tas tomēr ir maldinoši, jo, atverot datu bāzi, tik un tā lietotājs ar abonenta datiem (lietotāja vārdu un paroli)ir spiests meklēt pats šājā datu bāzē norādīto avotu, līdzīgi kā bibliotēkas katalogā.
Datoriķim
7. Augusts 2008 / 18:52
0
ATBILDĒT
Kāpēc tad lai nevarētu norādīt tādus Interneta avotus, kur vajadzīga reģistrācija un parole? Kam ir pieeja, tas paskatīsies, kam nav - lai iegūst, ja grib. Vai tad ar bibliotēkām ir savādāk? Ja es atsaukšos uz Britu muzejā vai ASV Kongresa bibliotēkā dabūjamu grāmatu, tad arī ne katrs tā uzreiz varēs pārbaudīt norādi. Un pat atsaucoties uz LNB vai LAB grāmatu, lasītājam, kurš to gribētu paskatīties, arī būs vajadzīga reģistrācija un pat jāmaksā nauda.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 7
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties