17. Janvāris 2012 /NR. 3 (702)
Nedēļas jurists
Mārtiņš Dambergs
15
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
15 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Tā tik turēt, viss izdodas, ja tic!
23. Janvāris 2012 / 21:32
0
ATBILDĒT
Diemžēl neesmu persnīgi pazīstama ar Mārtīnu, bet intervija ļoti saistoša, piekrītu iepriekš paustajai domai, ka atbildes ir nesamākslotas, tad, kad cilvēks runā \"no sirds\"(neatkarīgi no tā, kādu profesiju viņš pārstāv) vienmēr ir interesanti un vērtīgi. Lepojos, ka mums ir tik talantīgi jauni juristi, žēl, ka man nebija tāds gods, ar Jums, Mārtiņ, studēt, esmu pārliecināta, no Jūs varat daudz ko iemācīt jau tagad-studiju ietvaros! Starp citu arī es uzdrīkstos sapņot, nākotnē varētu dalīties ar savām zināšanām ar studentiem. Lai mums abiem izdodas iecerētais!
M
23. Janvāris 2012 / 08:47
0
ATBILDĒT
Mārtiņu nepazīstu, taču prieks lasīt gan viņa nesamākslotās atbildes, gan pozitīvos komentārus. Mārtiņam veiksmi un mums visiem vairāk tādu talantīgu un mērķtiecīgu cilvēku, par kuriem gribas neviltoti priecāties!
Ivars S
21. Janvāris 2012 / 13:16
0
ATBILDĒT
Visu cieņu Mārtiņam un atbildes tiešām ir sakarīgas.

Vienīgais, kas liek pasmaidīt ir vinlaicīgi prieks sievietēm, kas tagad saņems valsts atbalstu un sajūsma par objektīvismu, kas pilnībā noliedza valsts atbalstu, labdarību, etc. No otras puses arī pati Renda dzīves nogalē, kad saslima ar plaušu vēzi, meklēja valsts atbalstu - tiesa gan parakstot papīrus ar izdomātu vārdu.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 12
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties