17. Maijs 2016 /NR. 20 (923)
Jurista vizītkarte
Inga Serafimova
4

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Seskis
24. Maijs 2016 / 10:31
0
ATBILDĒT
Cik gan lielai pašaizliedzībai un mērķtiecībai jābūt, lai ar mag.iur. grādu strādātu grūto un atbildīgo tiesneša palīga darbu (alga aptuveni EUR 550 uz ķepiņas), un vēl saglabāt ticību tiesiskuma nešaubīgajai uzvarai. Apsveicu!
Novērojums
17. Maijs 2016 / 09:32
1
ATBILDĒT
Ir interesanti iepazīties ar juristu vizītkartēm un sniegtajām atbildēm; šī vizītkarte nav izņēmums, par to paldies! Tomēr jāatzīst, ka līdzīgi kā savulaik nedēļas jurista rubrika, tā arī tagad vīztkartes sadaļa sevi ir izsmēlusi. Konceptuāli atbildes ir ļoti līdzīgas un nav atsvaidzinošas. Aicinu redakciju būt provokatīviem un uzdot "agresīvākus" jautājumus:

Vai, Jūsuprāt, advokātu sniegtā palīdzība ir kvalitatīvāka par juristu? Kura Latvijas augstākās izglītības iestāde sagatavo labākos jaunos juristus (vai RJA ir augstāks prestižs Latvijā nekā LU JF)? Kā risināt iespējamos interešu konflikta gadījumus, kad ierēdņi kļūst par komercsabiedrību juristiem vai advokātu biroju juristiem?

Šie un citi līdzīgi jautājumi ir sabiedrībā būtiski, un par to ir nepieciešams paust publisku viedokli. Žurnālista uzdevums ir prast iegūt un pasniegt interesantu informāciju. Labākais brīvā laika pavadīšanas veids? Manuprāt, šādam jautājumam profesionālā periodiskā izdevumā nav vietas.
Nepiekrītu! > Novērojums
17. Maijs 2016 / 10:27
0
ATBILDĒT
Manuprāt, šī ir rubrika, kas atklāj juristu cilvēcisko, nevis profesionālo pusi un uzskatus, līdz ar to te nebūtu risināmi tiesībpolitiski un konceptuāli jautājumi. Man personīgi ir prieks par šo lapu žurnālā, jo nevienā citā avotā "jurists - cilvēks" neatspoguļojas, savukārt kolēģu raksti pauž viņu profesionālos uzskatus.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 1
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties