Ievērojot Kriminālprocesa likuma 79. panta piekto daļu, 86. panta pirmo daļu un 571. panta pirmo daļu, aizstāvim, lai iesniegtu kasācijas sūdzību par apelācijas instances tiesas nolēmumu, nav nepieciešams apsūdzētā sniegts pilnvarojums (Civillikuma 2289.–2294. pants).
Latvijas Republikas Augstākās tiesas tiesnese Anita Poļakova izlēma rakstveida procesā apsūdzētās [pers. A] un viņas aizstāves Annas Nores sūdzību par Zemgales apgabaltiesas tiesneša 2016. gada 9. maija lēmumu un
konstatēja
Ar Jēkabpils rajona tiesas 2015. gada 4. novembra spriedumu [pers. A], personas kods [..], atzīta par vainīgu Krimināllikuma 253.1 panta trešajā daļā paredzētajā noziedzīgajā nodarījumā un sodīta ar brīvības atņemšanu uz 6 gadiem un ar policijas kontroli uz 3 gadiem.
Saskaņā ar Krimināllikuma 51. pantu un 55. panta desmito daļu noteiktajam sodam daļēji pievienots sods, kas nav izciests pēc Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas 2014. gada 17. februāra sprieduma, un galīgais sods [pers.
Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.
Esošos abonentus lūdzam autorizēties:
Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!
Piedāvājam trīs abonementu veidus. Vienam lietotājam piemērotākais ir "Mazais" (3, 6 un 12 mēnešiem).
Abonentu ieguvumi:
Eseja „Jurista Vārda” Domnīcā – brīvas formas, apjomā un tēmā neierobežotas pārdomas, kas vērstas tiesiskas domas un prakses attīstības virzienā.
Tā ir iespēja piedalīties juristavards.lv satura veidošanā, rosinot diskusiju par redzēto, dzirdēto vai domās apcerēto.