18. Septembris 2018 /NR. 38 (1044)
Tiesību prakse
Tikai draudzības apstiprināšana sociālajos tīklos vien nav pietiekams pamats interešu konflikta pastāvēšanas konstatēšanai
Augstākās tiesas Krimināllietu departamenta lēmums
Lietā Nr. SKK-197 /
2018. gada 19. jūnijā

Amatpersonas dalība sociālajā tīklā un draudzības apstiprināšana ar procesā iesaistītu personu pats par sevi nenozīmē, ka tas kaut kādā veidā ietekmējis kriminālprocesa objektīvu norisi.

Augstākā tiesa šādā sastāvā: tiesnesis Voldemārs Čiževskis, tiesnese Aija Branta, tiesnesis Pēteris Dzalbe, izskatīja rakstveida procesā krimināllietu sakarā ar apsūdzētā [pers. A] aizstāvja J. Muižnieka kasācijas sūdzību par Kurzemes apgabaltiesas 2018. gada 15. janvāra lēmumu.

 

Aprakstošā daļa

[1] Ar Ventspils tiesas 2017. gada 25. janvāra spriedumu [pers. A], personas kods [..], atzīts par vainīgu Krimināllikuma 177. panta otrajā daļā paredzētajā noziedzīgajā nodarījumā un sodīts ar brīvības atņemšanu uz 1 gadu. Saskaņā ar Krimināllikuma 55. pantu brīvības atņemšanas sods noteikts nosacīti ar pārbaudes laiku uz 1 gadu 6 mēnešiem. Vēl ar pirmās instances tiesas spriedumu atzīti par vainīgiem un sodīti [pers. B], [pers. C], kuri kasācijas sūdzības nav iesnieguši.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
VĒL ŠAJĀ TIESĪBU PRAKSĒ
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties