9. Aprīlis 2019 /NR. 14 (1072)
Akadēmiskā dzīve
Trīs jauni tiesību zinātņu doktori

2019. gada februārī un martā Latvijas tiesību zinātņu doktoru saimei piepulcējušies trīs jauni doktori. 13. februārī Biznesa augstskolā "Turība" promocijas darbu "Laulāto mantisko attiecību institūta – pūra vēsturiskā evolūcija un vieta mūsdienu kontinentālo tiesību saimē" aizstāvēja Iveta Nikolājeva, bet 12. martā Rīgas Stradiņa universitātē promocijas darbu aizstāvēja Juris Stukāns, promocijas darba tēma "Mantas atzīšanas par noziedzīgi iegūtu tiesiskais regulējums un tā piemērošanas problemātika", un Lauris Bočs, promocijas darba tēma "ES finanšu sektora tiesiskais regulējums: problēmas un iespējamie risinājumi".

Par promocijas darbu "Laulāto mantisko attiecību institūta – pūra vēsturiskā evolūcija un vieta mūsdienu kontinentālo tiesību saimē"

Iveta Nikolājeva savu promocijas darbu "Laulāto mantisko attiecību institūta – pūra vēsturiskā evolūcija un vieta mūsdienu kontinentālo tiesību saimē" ir izstrādājusi profesora Dr. hist. Valda Blūzmas zinātniskā vadībā.

I. Nikolājeva savā promocijas darbā ir pētījusi pūra institūtu mūsdienu kontinentālo tiesību saimē, darbā pētot un analizējot ar laulāto mantisko attiecību institūta – pūra – spēkā esamību Civillikuma Ģimenes tiesību daļā saistītos tiesību teorētiskos jautājumus un šā institūta regulējuma problemātiku tiesībās saistībā ar dzimumu līdztiesības principa ievērošanas nepieciešamību.

Dr. iur. Iveta Nikolājeva Dr. iur. Juris Stukāns Dr. iur. Lauris Bočs
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties