6. Jūlijs 2021 /NR. 27 (1189)
Juridiskā literatūra
Jauni Civilprocesa likuma komentāri vairāk nekā 1300 lappušu apjomā
1

Deviņus gadus pēc pirmā Civilprocesa likuma 29.–60.1 nodaļas komentāru izdevuma pie lasītājiem nonācis otrais papildinātais izdevums, kas sagatavots, ievērojot grozījumus Civilprocesa likumā un citos saistītajos normatīvajos aktos, kas izsludināti līdz 2021. gada 21. aprīlim, kā arī vismaz 11 Satversmes tiesas spriedumus, kuros vērtēta Civilprocesa likuma normu atbilstība Satversmei.

Šajā grāmatā autoru kolektīvs sniedz iespēju lasītājam iepazīties ar komentāriem par vairākiem jaunievedumiem civilprocesā, proti:

– 2021. gadā darbu uzsākusi jauna, specializēta vispārējās jurisdikcijas tiesa – Ekonomisko lietu tiesa. Civilprocesa likums noteic tās kompetenci, kā arī procesuālo kārtību, kādā tiesa izskatīs tai piekritīgās civillietas.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Max Headroom
7. Jūlijs 2021 / 11:58
0
ATBILDĒT
Komentāri, protams, ir laba lieta, bet gribētos redzēt, ka pašmāju juridiskās literatūras klāstu papildina arī mācību grāmatas šī formāta klasiskajā izpratnē. Ar to rakstīšanu "civilistiem", atšķirībā no publisko tiesību korifejiem, kaut kā pagalam nesokas. Izņemot "Saistību tiesību" atkārtoto izdevumu pirms dažiem gadiem, kas gan ievērības cienīgs grāmatnīcu plauktos nonācis, teiksim, pēdējo 10 gadu laikā? Fundamentālais "Ievads civiltiesībās" drīz svinēs 15.jubileju, jaunākajām civilprocesam(!) un romiešu civiltiesībām veltītajām grāmatām jau pāri 40, līdz komerctiesību mācību grāmatai vispār vēl neesam tikuši...
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties