2. Novembris 2021 /NR. 44 (1206)
Notikums
Apbalvoti tieslietu nozares labākie darbinieki
Foto: Edijs Pālens, LETA

Tieslietu nozare, sagaidot valsts svētkus novembrī, katru gadu apbalvo labākos nozares darbiniekus, un šī tradīcija turpinās arī ārkārtas apstākļos, tāpat kā nozare turpina darbu, nodrošinot, ka Latvija ir tiesiska valsts un tās tiesību sistēma turpina funkcionēt. Ar Ministru prezidenta biedra, tieslietu ministra Jāņa Bordāna 2021. gada 26. oktobra rīkojumu piešķirti Tieslietu ministrijas apbalvojumi nozares darbiniekiem par būtisku ieguldījumu Latvijas tiesiskās sistēmas attīstībā, kā arī priekšzīmīgu, godprātīgu un ilggadēju darbu. Apbalvojumi piešķirti saskaņā ar Tieslietu ministrijas 2018. gada 1. marta apbalvojumu nolikumu.

1. Ar Tieslietu ministrijas I pakāpes Atzinības rakstu un "Zelta spalvu"par nozīmīgiem nopelniem un ieguldījumu Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā vai starptautiskās sadarbības veicināšanu tieslietu jomā, vai ilggadēju, pašaizliedzīgu un godprātīgu darba pienākumu pildīšanu apbalvoti:

1.1. Ilze Brazauska, Tieslietu ministrijas Normatīvo aktu kvalitātes nodrošināšanas departamenta juriste;

1.2. Jevgenija Kučāne, Tieslietu ministrijas nozaru politikas departamenta politikas izstrādes un reliģijas lietu nodaļas vadītāja;

1.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties