8. Marts 2022 /NR. 10 (1224)
Informācija
Latvijas Nacionālās bibliotēkas piedāvāto avotu daudzveidība

Šajā numurā "Jurista Vārds" ne tikai lasītājiem sniedz ar vairāku autoru starpniecību skaidrojumus saistībā ar avotu izvēli un to izmantošanu, bet arī ļauj lasītājiem iepazīties ar tām iespējām, kuras piedāvā Latvijas Nacionālā bibliotēka (turpmāk – LNB).

Pirmkārt, LNB ir brīvpieejas krājums Ekonomikas un tiesību zinātņu lasītavā. Šajā lasītavā brīvpieejā ir visaptverošs ekonomikas un juridisko zinātņu nozaru krājums: jaunākās, aktuālākās, pieprasītākās grāmatas un uzziņu literatūra ekonomikā, tiesību zinātnē, grāmatvedībā un finansēs, uzņēmējdarbības vadībā, mārketingā un sabiedriskajās attiecībās.

Tiesību zinātņu krājumā atrodamas monogrāfijas ar saturiski plašu un dziļu nozaru aptvērumu, rakstu krājumi par aktuālu tematiku un jauniem virzieniem, mācību grāmatas par jaunām disciplīnām, kā arī izdevumi saskarnozarēs, piemēram, tiesības un mākslīgais intelekts, mobilo ierīču izmantošanas tiesiskais regulējums, klimata izmaiņas un vides tiesības, pandēmijas izraisīto seku tiesiskais regulējums u.c.

Plašā klāstā pieejami arī uzziņu izdevumi (enciklopēdijas, vārdnīcas, rokasgrāmatas u.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties