15. Novembris 2022 /NR. 46 (1260)
Redaktora sleja
Pārmaiņu vēju brīzes

Lai arī lielas rudens vētras šogad Latvijai pagaidām veiksmīgi ir gājušas secen, tomēr pārmaiņu vēji ir spējuši ieskriet "Jurista Vārda" redakcijā, man noslēdzot darbu žurnāla ikdienas veidošanā.

"Jurista Vārda" redakcijā kopā ar tās sirsnīgo komandu man sanāca skrējiens nepilnu 3,5 gadu garumā. Par sprintu šo laika posmu laikam vairs nevarētu nosaukt, par maratonu vēl nevarētu, bet par labu pusmaratonu, manā skatījumā, to var dēvēt pavisam droši.

Šis laiks tieslietu redaktora amatā man viennozīmīgi bija interesants, dinamisks, daudz jaunu un interesantu zināšanu pilns, kā arī dāvāja iespēju sniegt publiski aktuālu viedokli, skaidrojumu, kritiku vai ieteikumu vai arī uzrunāt autorus, kas būtu ieinteresēti paust savu viedokli. Iespēja kritiski padomāt, varbūt kādam lasītājam arī likt aizdomāties un kopumā kaut par kripatiņu pilnveidot tiesisko vidi, kurā mēs visi ikdienā dzīvojam. Iespēja intervēt Latvijas pārstāvjus Eiropas Parlamentā, iespēja pievērst uzmanību uiguru tautas apspiešanai Ķīnā. Iespēja iepazīt daudz interesantu un kolorītu juristu un viņu uzskatus.

Šajos gados atslābt noteikti neļāva arī Covid-19 pandēmijas ietekmē radušās pārmaiņas, kuru ietvaros arī mums – "Jurista Vārda" redakcijai – bija jāspēj ātri pielāgoties jaunajai situācijai, bet tas tika izdarīts, un žurnāls "Jurista Vārds" nevienu nedēļu nepārtrauca savu iznākšanu, un turpināja negurstoši informēt savus uzticīgos lasītājus par aktualitātēm tiesībpolitikā, kuru šajā pandēmijas laikā netrūka.

Autoru katalogā pie mana vārda ir atrodami vairāk nekā 60 raksti, tomēr kopumā daudz lielāks skaits publikāciju radīts šajos gados, kas visas atrodamas "Jurista Vārda" arhīva dzīlēs, kā arī autoru lokā esmu piesaistījis daudz jaunu un kompetentu ekspertu, tuvinot "Jurista Vārda" autoru skaitu divu tūkstošu atzīmei. Man darbs "Jurista Vārda" redakcijā ir bijis kā papildu darbs pilnas slodzes pamatdarbam, kas deva lielisku sinerģiju idejām, lai plašāku auditoriju spētu iepazīstināt, piemēram, ar enerģētikas nozares aktualitātēm.

Es pavisam noteikti turpināšu sekot "Jurista Vārdam" un aicinu to darīt arī citus Latvijas juristus un cilvēkus no jebkādām to pārstāvētajām nozarēm, lai – atbilstoši šī gada abonēšanas kampaņas vadmotīvam – "Jurista Vārdu" izmantotu kā trenažieri, kas Latvijas juristiem palīdz trenēt profesionālo kompetenci!

Uz tikšanos!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Piģēns K. Pārmaiņu vēju brīzes. Jurista Vārds, 15.11.2022., Nr. 46 (1260), 2.lpp.
VISI RAKSTI 15. Novembris 2022 /NR. 46 (1260)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties