28. Novembris 2023 /NR. 48 (1314)
Notikums
Valsts svētku priekšvakarā – apbalvojumi tieslietu sistēmas darbiniekiem

Sagaidot Latvijas Republikas dibināšanas 105. gadadienu, tradicionāli notika nozares labāko darbinieku apbalvošana. Svinīgā ceremonijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā 15. novembrī tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere un Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs tieslietu nozares darbiniekiem pasniedza Tieslietu ministrijas apbalvojumus par būtisku ieguldījumu Latvijas tiesiskās sistēmas attīstībā.

Tieslietu ministrijas Apbalvošanas padome saskaņā ar 2018. gada 1. marta Tieslietu ministrijas apbalvojuma nolikumu bija lēmusi piešķirt astoņiem nozares darbiniekiem I pakāpes Atzinības rakstu un "Zelta spalvu", 22 personām – II pakāpes Atzinības rakstu un "Sudraba spalvu", savukārt Tieslietu ministrijas Goda diplomi tika piešķirti 61, bet Pateicības raksti – 30 tieslietu nozares pārstāvjiem.

Svinīgajā pasākumā uzrunājot klātesošos, I. Lībiņa-Egnere norādīja: "Mēs, tieslietās strādājošie, lielā mērā veidojam sabiedrības priekšstatu par valsti, mūsu darbs ir tiesiskuma un valsts iekšējās drošības stūrakmens un priekšnoteikums. Tikai stāvot uz stipriem pamatiem, valsts spēj pārdzīvot tās vētras un izaicinājumus, ar ko nākas saskarties. Man ir gods šodien sveikt šā darba darītājus, kuri ar savu ieguldījumu ir stiprinājuši tieslietu nozari un tiesiskumu Latvijā."

Savukārt M. Papsujevičs uzsvēra: "Valsts svētku priekšvakarā varam lepoties ar tieslietu nozares kolēģiem, kuru godprātīgais darbs, priekšzīmība, drosme un radošums stiprina Latviju kā neatkarīgu, demokrātisku un tiesisku valsti. Darbs tieslietu nozarē nav viegls, tas ir dinamisks, jāprot pielāgoties mainīgiem apstākļiem, atceroties, ka tiesiskums ir visa pamatā, demokrātijas vērtības ir ik uz soļa mūsu ikdienā!"

 

Zelta spalvas saņēmēji

Tieslietu ministrijas I pakāpes Atzinības rakstu un "Zelta spalvu" saņēma:

Liene Jenča, Tieslietu ministrijas Eiropas lietu departa­menta direktore, – par nozīmīgu ieguldījumu Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā un starptautiskās sadarbības veicināšanā tieslietu jomā;

Iveta Gedus, Tieslietu ministrijas Civiltiesību departamenta Starptautisko un procesuālo tiesību nodaļas vadītāja,par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas civilprocesa, starptautisko privāttiesību un ģimenes tiesību jautājumu regulējuma attīstībā;

Linda Strazdiņa, Tieslietu ministrijas Civiltiesību departamenta Vispārējo civiltiesību nodaļas vecākā juriste,

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties